O mnie

Projektowanie i dekorowanie wnętrz to moja wielka życiowa pasja. Od 10 lat pochłania mnie bez reszty i to dla niej odwróciłam swoje życie zawodowe “do góry nogami”, rezygnując z pracy w korporacji.

Styl

Projektując wnętrza nie stawiam sobie żadnych ograniczeń. Lubię łączyć, eksperymentować, zestawiać ze sobą różne formy, kolory i style. Cenię zarówno wpływy industrialne, jak i klasykę. Inspirują mnie natura, sztuka, a nawet muzyka. Stale szukam nowych rozwiązań i pogłębiam swoją wiedzę, by pomóc Ci odnaleźć swój własny, niepowtarzalny styl, w którym poczujesz się dobrze.

Wizytówka

W życiu bardzo cenię sobie jakość. Nawet przy ograniczonym budżecie staram się tak dobierać materiały wykończeniowe, meble i dekoracje, by wnętrze służyło Ci jak najdłużej i dobrze się prezentowało. Dodatkowo, współpracuję tylko ze sprawdzonymi wykonawcami, by mieć pewność, że wizja projektowa będzie zrealizowana precyzyjnie i starannie.

Liczą się emocje

Dlaczego Strefawystroju? Kiedyś, po ciężkim dniu, tuż przed wyjściem z pracy, rozmawialiśmy z mężem przez telefon o planach na wieczór. Ustalaliśmy, co będzie na kolację, kogo zaprosimy, jaki film obejrzymy itp. Gdy pożegnaliśmy się zwyczajnym „do zobaczenia w domu”, uświadomiłam sobie jak bardzo nie mogę się tego doczekać. Uwielbiam mój dom. Myślę o tych emocjach za każdym razem, gdy projektuję mieszkania moich klientów. Uważnie wsłuchuję się w ich potrzeby, by móc stworzyć dla nich nie tylko piękne i ciekawe, ale przede wszystkim wygodne i przyjazne mieszkanie – miejsce, do którego będą chcieli wracać.

Zapraszam do współpracy.

Steven Wallace

.