Jak ukryć telewizor w domu

Wielu ludziom trudno wyobrazić sobie bez niego codzienną egzystencję. „Jego Wysokość” panuje miłościwie w większości domów, nie tylko w Polsce. Zwykle zajmuje  kluczowe miejsce w salonie, chociaż ostatnio bez skrupułów wkracza także do sypialni, jadalni, nie mówiąc o pokojach dzieci. To prawdziwy towarzysz życia, który dostarcza wiedzy (jedynie obiektywnej oczywiście), rozrywki i wypełni czas po brzegi „czymtamkolwiek” (jakie ładne słowo wyszło) .

Nie jestem hipokrytką. Owszem, przez kilka lat jego szacowne 42 cale prężyły się ostentacyjnie na ścianie w moim domu. Jednak, przez przypadek nasze drogi rozeszły się i w zasadzie nie umieram z tęsknoty. Przyznaję, że komputer z Internetem z powodzeniem wypełnia lej po bombie. Wypowiadam się nie tylko jako ktoś, kogo telewizor zwyczajnie zmęczył, ale również jako dekorator wnętrz. Moim zdaniem, odbiornik telewizyjny – chociaż to nie najbrzydszy w dzisiejszych czasach sprzęt domowy – specjalnie dekoracyjny nie jest.

Uuuuu  już prawie czuję na sobie miazgę pomidorowo-jajeczną. Liczę jednak,  że posiadacze telewizorów mają do siebie dystans, dlatego nie wycofam się. Drodzy Czytelnicy,  mam coś dla tych, których wzruszyła  moja historia oraz tych, którzy czują podobnie, ale nie są w stanie usunąć ze swojego życia tego „prawie członka rodziny”, ze względu na przyzwyczajenie lub zdziwienie w nieskażonych zrozumieniem oczach sąsiadów i znajomych. Zobaczcie, jak można zjeść ciastko i mieć ciastko, czyli jak ukryć telewizor, by mieć go tylko wtedy, gdy się chce.

Telewizor, czy kawałek sztuki? Dołączając silnik do ulubionego obrazu, nie musimy dręczyć się już tym wyborem. Możemy mieć sztukę na ekranie, a następnie, po naciśnięciu przycisku na pilocie – telewizor. Firma Auton oferuje modele In-vis-o-Trak, które przenoszą obrazy pionowo lub poziomo na specjalnym torze, w zależności od dostępnego miejsca na ścianie. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest to, że pozwala zmieniać obrazy, kiedy tylko chcemy odmienić charakter wnętrza.

Prawdopodobnie widzieliście małe telewizory LCD, które opuszczają się spod szafki kuchennej. Można zastosować podobne rozwiązanie w przypadku większego telewizora w każdym innym pomieszczeniu. Różnica jest taka, że TV będzie spoczywać w/na suficie. Inca oferuje kilka różnych wzorów mocowań zawiasowych. TV może być schowany w sufitowej kieszeni lub po prostu zawieszony płasko na powierzchni sufitu.

711-645x485

Zamknięty w szafie

 

5

Za kotarą (fot. BNOdesign)

 

z8086584q

Jak fotografia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s